Select Country / Language

Jeden hrnec. Nekonečné možnosti.

Proč vyzkoušet pomalé vaření?

5_things_03

Za roky jejich…

…existence se v pomalých hrncích Crock-Pot připravil bezpočet pokrmů a také vznikla celá řada speciálních receptů. Přestože i v oblasti pomalého vaření platí rčení „sto lidí, sto chutí“ a také sto různých stylů, pomalé hrnce Crock-Pot vždy udržely krok s dobou. Neustále vyvíjíme nové produkty,

od manuálních pomalých hrnců…

…přes plně programovatelné až po pomalé hrnce s funkcí automatického míchání, díky kterým si můžete ještě snadněji dopřát chutné a příjemné domácí pokrmy, aniž byste museli trávit čas v kuchyni.

Podívejte se na naše pomalé hrnce

 

Šetří čas i námahu

Rychle připravte suroviny, vložte je do kameninové nádoby a nastavte časovač na 4 až 10 hodin. Pak stačí jen počkat, až se vaše jídlo v pomalém hrnci uvaří. Je to snadné!

Šetří peníze

soup

Pomalé vaření je mnohem hospodárnější než to klasické. Můžete si například koupit levnější kousky masa, které během pomalého vaření krásně zkřehnou. Můžete si také pořídit větší pomalý hrnec a připravit větší množství dušeného masa se zeleninou či kari a zajistit si tak oběd i na další den.

Zobrazit více

Šetří energii

Pomalé hrnce Crock-Pot jsou vysoce energeticky účinné – mají příkon pouhých 75 W až 150 W na nízký výkon (Low) a 150 W až 210 W na vysoký výkon (High). Vaří celý den, ale přesto spotřebují stejné množství energie jako klasická žárovka!

Jídlo plné chuti

spices
Stejně jako v každém vztahu i zde platí, že než se dva poznají, nějaký čas to trvá. Pomalé vaření rozvíjí chutě, obzvláště pak v případě, kdy připravujete něco na způsob kari. Nechejte suroviny, ať se v pomalém hrnci Crock-Pot vzájemně seznámí. Pravděpodobně vám bude odměnou dokonalé souznění chutí.

Jsou zdravé

I zdravá jídla mohou chutnat skvěle! Pomalé vaření je výborný způsob, jak v pokrmech uchovat vitamíny, šťávy a minerály.

salad

Tipy pro pomalé vaření